ŞİRKETLER, ŞAHIS FİRMALARI, KURUM YETKİLİLERİ :

İhtiyacınız olan kartvizit, fatura, irsaliye, antetli kağıt, zarf, broşür, katalog, kutu, ambalaj, afiş vb. matbuu evraklarınız ve tanıtım ürünlerinizi bize bildirin.
 
En kısa sürede minimum maliyet - maksimum kalite ve en önemlisi istenilen sürede hizmetinize sunalım.
 
Çalışma prensibi olarak süreklilik arz eden kurumsal müşterilerimize özel indirimler uygulanmaktadır.
 
Kampanya detayları hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz...
 

 
KURUMSAL KİMLİK VE LOGO TASARIMI
 
Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır. İyi Hazırlanmış Bir Görsel Kimliğin Faydaları Markanızı belleklere kazır. Markanızın özellikleri görsel hızda aktarılır. (dinamik, yenilikçi, kararlı, güçlü vb.) Ürün ve hizmetlerinizin kalitesini kanıtlar. Ürün ve hizmetlerin doğası ve sektörel konumlarını ilk görüşte iletir. İlk görüşte rakiplerinizden ayrılmanızı sağlar. Kurumsal Kimlik bazı dönemlerde yenilenmeye de ihtiyaç duyar. Firmanız, pazar gelişip değiştikçe "fark edilmek için" en etkili yol olarak görsel imajını değiştirmelidir.
 
Logo kurumsal kimliğinizin temelidir. İyi bir logo, bir firma için en akılcı ve getirisi olan yatırımdır. "Kaliteli hizmet veren bir firmanın kaliteli bir logosu olmalıdır" anlayışına birçok başarı öyküsünde rastlarız.
 
Görsel Kimlik Uygulamaları ve Kurumsal Kimlik Klavuzu Logonuzun kullanıldığı her mecrada matbu evraklarda, tabelalarda, araç üzerlerinde, panolarda nasıl görüneceğini şu an ihtiyacınız olmasa bile ilerde ihtiyaç olabileceğini düşünerek kurumunuzda kalıcı bir görsel kimlik kitapçığı yaptırmalısınız.
 
Tüm görsel kimlik hizmetinde ihtiyaca göre farklılaşan genel olarak aşağıdaki hizmetleri veriyoruz. *Dosya *Antetli kağıt *Diplomat Zarf , Poşet zarf *Kartvizit *Matbu evrak tasarımları, (Fatura, İrsaliye, Fax, vb.) *Faaliyet raporu ve kurum tanıtım kitabı, *Değerli evrak, çek, kupon vb. Sizde markanızı güçlendirmek istiyor ve yepyeni bir görsel kimlik istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçin.
 
Yeni açılan firmalar ve süreklilik arz eden müşterilerimize özel indirim uygulanmaktadır.